pakiet usług dla nowych biznesów 

“postaw na Własny Biznes”

Proponujemy Ci profesjonalne stworzenie marki i podstawowych narzędzi jej promocji w internecie, tak abyś mógł z sukcesem rozpocząć swój biznes. Zakres prac obejmuje stworzenie: nazwy, logo, strony www, stopki mailowej, projektu wizytówek i papieru firmowego.

Dodatkowo w pakiecie tym możesz liczyć na doradztwo stratega biznesowego z 20-letnim doświadczeniem, który ma na koncie wprowadzenie ponad 200 marek i produktów. Także na rynki zagraniczne. 

oferta ważna do 31 maja 2020

Co wchodzi w skład pakietu?

Doradztwo stratega

Każdy projekt rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta, tak aby strona spełniała założenia biznesowe. Na postawie briefu i rozmów on-line przygotowujemy strukturę stony, założenia komunikacji (po co jest i czym ma się kończyć wizyta internauty). Doradzamy optymalne rozwiązania pod kątem strategii biznesowej. Po stworzeniu szablonu graficznego tworzymy treści pod kontem marketingowym i SEO. Strona internetowa jest przede wszystkim narzędziem komunikacji marketingowej, technologia jest tylko sposobem na osiągnięcie tego celu. 

Nazwa i logo

Bez dobrej nazwy i logo prowadzenie biznesu może kosztować Cię kilkakrotnie więcej niż z dobrą nazwą i przyciągającym uwagę logo. Ten etap prac potrafi zaoszczędzić Ci potem ogromną ilość pieniędzy wydawanych na zapamiętywanie reklamy, przebicie się w wyszukiwarkach na pierwszą stronę czy w budowaniu zaufania do marki. Mamy w tym duże doświadczenie – jaką nazwę wybrać, jaki kolor kodowania kolorystycznego marki, jak designem logo spozycjonować pod względem odbioru  jej ceny itp.

Akcydensy firmowe

W pakiecie otrzymujesz także opracowanie graficzne podstawowych narzędzi marketingowych: stopki e-mail (html), projektu wizytówki firmowej (plik do druku), papieru firmowego (plik edytowalny Word i plik do druku). Z tymi narzędziami możesz od razu rozpocząć działalność. Jeśli będziesz potrzebował innych materiałów reklamowych (katalog, ulotka, projekt opakowania itp.), za dodatkową opłatą możesz to także wykonać u nas. Dla Startup’ów mamy bardzo atrakcyjne ceny. Prowadzimy także kampanie reklamowe i efektywnościowe offline i on-line. 

Stworzenie strony www

Dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa jest ważnym elementem strategii marki w mediach cyfrowych. Dobry projekt jest odpowiedzialny za przyciągnięcie uwagi internauty w ciągu pierwszych kilku sekund. Strona musi być także dobrze wykonana i zoptymalizowana pod kątem szybkości działania i widoczności dla wyszukiwarek. Strona zbudowana jest na WordPressie. Używamy także najlepszych pluginów do budowy i optymalizacji strony. Wszystkie licencje komercyjne są zawarte w cenie.

1

Potrzebujesz czegoś więcej? Napisz do nas po prostu.

Potrzebujesz czegoś więcej? Potrzebujesz w stworzeniu kompleksowej strategii marki, strategii wejścia na rynek (go-to-market), a może strategii komunikacji marketingowej? 
Potrafimy Ci także pomów w stworzeniu projektu opakowania, czy całej strategii portfolio produktowego. Zobacz naszą pełną ofertę usług dla Twojej marki.

Co wchodzi w skład wykonania strony www?

W skład pakietu wchodzi wykonanie strony w oparciu o platformę WordPress z domeną i hostingiem na 1 rok.

 

Strona będzie responsywna – automatycznie dopasowująca się do urządzenia (komputer, tablet, telefon).
Strona będzie posiadała dedykowaną grafikę (kolorystykę, logo, elementy graficzne), składała się z kilku podstron opisujących firmę i ofertę i  formularza kontaktowego. Może zawierać filmy, prezentacje, pliki do ściągnięcia (dostarczone przez Klienta).
Strona może występować w języku polskim i angielskim (lub innym jeśli Klient dostarczy tłumaczenie treści).
Serwis będzie zoptymalizowany pod wyszukiwarki SEO, będzie miał także zaimplementowane narzędzia do automatycznego backupu, redirect’ów, cache’owania itp. Wszystko co powinna mieć nowoczesna strona www.

STRATEGIA

Nie ma sprzedaży bez dobrej strategii. Bez względu na to, co sprzedajesz i jak duży jesteś. Dwudziestu lat doświadczenia nie kupisz w każdej agencji.

Design

Nic tak nie przyciąga uwagi klienta i nie buduje zaufania do marki jak dobry design. Zgodny z identyfikacją twojej marki.

l

COPY

Wszystko staje się zrozumiałe jeśli zostanie dobrze opowiedziane. Zapewniamy stworzenie wszystkich opisów do strony.

KODOWANIE

„Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii…” 

OPTYMALIZACJA

Nawet najlepiej stworzona witryna, kiedy jest powolna i niewidoczna dla wyszukiwarek, staje się bezużyteczna.

Hosting

Serwis będzie hostowany przez 1 rok na naszych szybkich serwerach. Kolejny rok hostingu to tylko 250 PLN + koszt odnowienia domeny .

1

Potrzebujesz czegoś więcej? Napisz do nas po prostu.

Potrzebujesz czegoś więcej przy tworzeniu strony? Większą ilość języków? Ułatwienia dla osób starszych? Płatności on-line? A może pełnowymiarowy sklep internetowy? Napisz do nas, a przygotujemy dedykowaną wycenę usług. Z chęcią też doradzimy co i na jakim etapie warto zrobić analizując założenia Twojego biznesu.

WordPress to nr 1 wśród rozwiązań do budowania stron internetowych i zarządzania nimi
(WordPress ma 61,8% rynku CMS).

35% Internetu jest obsługiwane przez WordPress’a
Oznacza to 455 000 000 stron internetowych korzystających obecnie z WordPress.

 

dlaczego z nami?

20 lat doświadczenia wynikającego ze współpracy z największymi międzynarodowymi korporacjami. Co oznacza doświadczenie? Kilka tysięcy zrealizowanych projektów: kampanii marketingowych 360°, aktywacji sprzedaży i działań wizerunkowych. Ponad 200 projektów wprowadzenia na rynek marek lub produktów.

Jako zespół jesteśmy mieszanką weteranów branży reklamowej i „młodej krwi”. Mamy doświadczenie i wiedzę zdobytą we współpracy z dużymi korporacjami, takimi jak Coty, Danone, Unilever, GlaxoSmithKline, Diageo, Philips, Nutricia, Peugeot. Wiemy “jak, kiedy i gdzie” i nie dlatego, że nam się wydaje, ale dlatego, że przećwiczyliśmy tysiące różnych scenariuszy z naszymi klientami. Za gigantyczne budżety na badania, testy, projekty pilotażowe.

Teraz TY możesz skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia za ułamek jej wartości. 

Wciąż nie wiesz, czy to dobra oferta dla Ciebie? Potrzebujesz więcej informacji? Po prostu zarejestruj się na darmową konsultację z naszym strategiem – Jarkiem Goławskim. W rozmowie telefonicznej lub na chacie postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Doradzi jak zacząć i podpowie czego potrzebujesz by rozkręcić swój biznes. 

 Jarek Golawski.

(Head of Strategy at Brandico)

Komu powierzasz tworzenie komunikacji marketingowej online? Jarek Goławski to doświadczony strateg biznesu i marketingu z dużym doświadczeniem w marketingu cyfrowym i IT. Kreatywna osoba, która jest również pragmatyczna i potrafi przekształcić innowacje w dobrze zarządzany „projekt”. Jest także praktykiem biznesu. Stworzył od podstaw, rozwijał i sprzedał kilka firm działających międzynarodowo (w tym swoją byłą agencję marketingu zintegrowanego – Brand Support Sp. z o.o.). Jeśli chcesz szybkiego wzrostu sprzedaży, myślisz o strategii partyzanckiej, nie masz budżetu korporacji i potrzebujesz “zhakowania” rzeczywistości biznesowej, – zapisz się na bezpłatną konsultację.

Rozpocznijmy coś nowego
Say Hello!

Nie jesteś pewny, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź to po prostu.  Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Wstępne konsultacje są całkowicie za darmo. Nie lubisz formularzy? Możesz więc wysłać wiadomość e-mail na adres hello@new.brandico.eu

Share This