nasze usługi

design & DTP

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji materiałów reklamowych, opakowań, materiałów do komunikacji cyfrowej.

co robimy

Brand ID

Naszą przewagą nad zwykłym studiem graficznym jest nasze strategiczne doświadczenie i wiedza w zakresie tworzenia i marketingu marek i produktów. Dlatego zlecając nam identyfikację wizualną marki, otrzymujesz nie tylko „ładne logo”. Otrzymujesz markę spełniającą Twoje założenia biznesowe. Markę, która sprzedaje.

Packaging

Oferujemy projektowanie opakowań, przygotowanie do druku, nadzór nad procesem produkcji (akceptacja kolorów, dobór materiałów), doradztwo w zakresie technologii pakowania.
Jako zespół mamy doświadczenie zawodowe, w tym dla takich marek jak Unilever, Coty, GlaxoSmithKline, USP Zdrowie,

Digital & social media

Projektujemy materiały graficzne do kampanii internetowych, mediów społecznościowych i sklepów internetowych. W tym także opracowanie strategii i komunikacji marketingowej, treści (“copy”). W przypadku e-commerce: opracowywanie opisów produktów, treści SEO itp.

BTL/ATL design

Projektujemy reklamy prasowe, katalogi produktów, ulotki, wizytówki i wszelkie inne materiały marketingowe.  Mamy grafików „in house”, ale jeśli potrzebujesz określonego stylu – mamy kontakty z najbardziej utalentowanymi ilustratorami i projektantami z całego świata.

Prepress (DTP)

Przygotowywanie materiałów do druku to dość wąska specjalizacja a my to robimy od 20 lat! Rozbarwienia, dodatkowe kolory Pantone, spady drukarskie itp. Profesjonalne przygotowanie do druku jest tym, na co możesz liczyć podczas prowadzenia z nami projektu.

Jak to robimy

Zintegrowane wsparcie marki

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze marek w zakresie strategii, designu i zintegrowanej komunikacji marketingowej. Wprowadziliśmy dla dużych korporacji  takich jak Unilever, Danone, Diageo kilkaset produktów i marek na rynek. Wprowadzaliśmy na rynek nie tylko nowe marki a także całe kategorie (jak np. “single malt whisky” dla Diageo). Dziś pomagamy tworzyć nowe firmy, nowe marki i produkty wykorzystują te doświadczenia.

Projekty opakowań

Projektujemy opakowania wszelkiego typu, także z doborem rodzaju materiałów, technologii druku itp. projektujemy znając możliwości i ograniczenia róznych technologii produkcji opakowań, tak aby uzyskań najbardziej optymalny efekt wizualny i kosztowy. Dla firmy Apple Paple i marki Heritage Of Poland zaprojektowaliśmy linię win owocowych utrzymanych w stylistyce nawiązującej do złotego wieku polskiego winiarstwa owocowego, czyli lat 20 i 30 ubiegłego wieku.

Social media & digital

Projektujemy i produkujemy różnego rodzaju materiały cyfrowe do digital marketingu i social media. Nie tylko statyczne grafiki, ale także animacje, infografiki, prezentacje multimedialne. W ramach obsługi marki zajmujemy się także produkcją fotograficzną i video. Posiadamy własne, dobrze wyposażone studio foto-video, specjalizujące się w produkcjach produktowych i reklamowych. 

materiały BTL/ATL

Tworzenie materiałów marketingowych można dziś zlecić tysiącom grafików-freelance’rów korzystając z dedykowanym temu serwisom internetowym. To co otrzymujesz od nas to nie tylko “ładna grafika”, ale przede wszystkim przemyślane i celowe narzędzie marketingowe spełniające założenia Twojej strategii biznesowej, gdzie na jej końcu odbywać się ma sprzedaż. Zaufaj naszemu 20-letniemu doświadczeniu pracy dla największych graczy rynku, którzy by sprawdzić każdy koncept używali do tego gigantycznych budżetów na badania konsumenckie. Dziś masz dostęp do tej ogromnej wiedzy, za ułamek jej wartości.

Prezentacje multimedialne

Prezentacja handlowa, katalog produktowy, prezentacja dla Zarządu  – są to narzędzia sprzedażowe, bo przecież zawsze coś sprzedajemy. Wewnątrz i na zewnątrz firmy. Nie zawsze są one docenione tak, jak na to zasługują i za to jaką potęgę w sobie skrywają. My już wiemy, że dobrze przygotowana prezentacja może sama więcej z działać niż nawet najzdolniejszy jej prezenter, kiedy jest niedoświadczony, zestresowany lub po prostu to nie jest jego dzień…. Wykonujemy prezentacje multimedialne w dowolnej formie – Keynote, Powerpoint, wideo, prezentacje interaktywne itp.  

Przygotowanie do druku (DTP)

Od ponad 20-lat obsługujemy naszych klientów także w tej wąskiej specjalizacji jakim jest profesjonalne przygotowanie do druku. Szczególnie ważne w wypadku przygotowania opakowań, czy produkcji wielkonakładowych. W naszej pracy używamy dedykowanych pracy DTP kalibrowanych monitorów, drukarek “proof’owych” oraz wiedzy z zakresu psychofizjologi widzenia (by maksymalnie wyróżnić produkt na półce), produkcji poligraficznej (by dobrać najlepszą technologię), technologi produkcji opakowań (by optymalizować koszty). Posiadamy też bazę zaufanych podwykonawców.

dlaczego z nami?

20 lat doświadczenia wynikającego ze współpracy z największymi międzynarodowymi korporacjami. Co oznacza doświadczenie? Kilka tysięcy zrealizowanych projektów: kampanii marketingowych 360°, aktywacji sprzedaży i działań wizerunkowych. Ponad 200 projektów wprowadzenia na rynek marek lub produktów.

Jako zespół jesteśmy mieszanką weteranów branży reklamowej i „młodej krwi”. Mamy doświadczenie i wiedzę zdobytą we współpracy z dużymi korporacjami, takimi jak Coty, Danone, Unilever, GlaxoSmithKline, Diageo, Philips, Nutricia, Peugeot. Wiemy “jak, kiedy i gdzie” i nie dlatego, że nam się wydaje, ale dlatego, że przećwiczyliśmy tysiące różnych scenariuszy z naszymi klientami. Za gigantyczne budżety na badania, testy, projekty pilotażowe.

Teraz TY możesz z tej wiedzy i doświadczenia skorzystać za ułamek jej wartości. 

Rozpocznijmy coś nowego
Say Hello!

Nie jesteś pewny, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź to po prostu.  Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Wstępne konsultacje są całkowicie za darmo. Nie lubisz formularzy? Możesz więc wysłać wiadomość e-mail na adres hello@brandico.eu

10 + 14 =

Share This