portfolio

Prezentujemy nasze portfolio design’u graficznego,  projektów opakowań, identyfikacji wizualnej. Są to nasze ostatnie prace nie uwzględniające projektów z zakresu działań digital, które możesz znaleść tutaj »

High Barnet Dry Gin - identyfikacja marki, projekt opakowania

01

High barnet Gin

zakres prac: strategia marki, identyfikacja wizualna, opakowania, strona internetowa, sesja foto

Gin High Barnet to projekt nowej marki globalnej stworzonej dla Zanadrze.com. Jest to marka premium zbudowana wokół obietnicy wysokiej jakości produktu. W warstwie wizualnej produktu osiągneliśmy to  m.in. takimi rozwiązaniami jak druk etykiety z wieloma uszlechatnieniami oraz z personalizowanym drukiem per butelka (unikalne oznaczenia partii i unikalnym numerem każdej butelki).

02

The Heritage Of Poland Wines

zakres prac: identyfikacja wizualna, projekty opakowań, akcydensy firmowe, strona internetowa, materiały BTL

Marka HoP jest częścią portfolio polskiego producenta win owocowych premium Apple Paple. HoP to linia tradycyjnych polskich receptur win owocowych produkowanych współcześnie. Identyfikacja marki łączy tradycyjny design opakowań na wino owocowe z XIX i XX wieku z nowoczesną formą. Odpowiadamy za kompleksowe stworzenie marki i jej prowadzenie na kilku światowych rynkach (Polska, Chiny, Wietnam)

Brandico-Strategia marki Design Marketing. Lattliv projekt opakowania.

03

Lattliv Personal Care & protect

zakres prac: identyfikacja wizualna, opakowania, strona internetowa

Lattliv to polska firma produkująca sprzęt ochrony osobistej. Jej sztandarowym produktem są maski FFP2. Byliśmy odpowiedzialni za opracowanie identyfikacji wizualnej marki (logo, kolorystyka, typografia), identyfikację wizualnej dwóch lini produktowych – medycznej i “life-stylowej”, w której skład wchodził projekt opakowań: jednostkowych, zbiorczych.

04

Laboratorium Smaku i Zapachu

zakres prac: identyfikacja wizualna, akcydensy firmowe, strona internetowa

Laboratorium Smaku i Zapachu to polski dystrybutor naturalnych, roślinnych aromatów i ekstraktów przemysłowych firmy Fontarome. Firma zajmuje się także szkoleniami w zakresie zastosowań tych ekstraktów w przemyśle. Odpowiedzialni byliśmy za stworzenie identyfikacji wizualnej marki, strony www, działań digital (w tym obsługi szkoleń on-line).

05

Amber Master

zakres prac: identyfikacja wizualna,  akcydensy firmowe, strona internetowa

Amber Master to polska firma jubilerska, która projektuje i produkuje biżuterię z bursztynu. Jej specjalnością są chrześcijańskie, muzułmańskie i buddyjskie dewocjonalia. Są to różańce, subhy, paciorki modlitewne. Do produkcji wykorzystuje bardzo rzadkie rodzaje bursztynu, takie jak bursztyn niebieski, tworząc tym arcydzieła poszukiwane przez kolekcjonerów na całym świecie.

06

Phuc TIN

zakres prac: identyfikacja wizualna, akcydensy firmowe, strona internetowa, materiały BTL

Firma PHUC TIN to wietnamski dystrybutor produktów alkoholowych, który specjalizuje się w dystrybucji polskich trunków eksportowych. W ramach zlecenia zaprojektowaliśmy identyfikację wizualną, serwis internetowy, materiały BTL.

07

Apple Paple

zakres prac: Projekty opakowań, projekty i DTP materiałów BTL

Apple Paple to polska firma produkująca i eksportująca niemal na cały świat polskie wina jabłkowe i cydry. Wina te, wytwarzane naturalną metodą winiarską, charakteryzują się niezwykłą jakością docenioną przez konsumentów i potwierdzoną przez wiele międzynarodowych nagród branżowych (w tym także przez Polski Instytut Wzornictwa Przemysłowego za design opakowań).

08

inne projekty

zakres prac: identyfikacja wizualna

Tu prezentujemy nasze inne projekty identyfikacji wizualnej wykonane przez nas w ciągu ostatnich lat pracy dla różnych klientów.

Rozpocznijmy coś nowego
Say Hello!

Nie jesteś pewny, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź to po prostu.  Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Wstępne konsultacje są całkowicie za darmo. Nie lubisz formularzy? Możesz więc wysłać wiadomość e-mail na adres hello@brandico.eu

12 + 8 =

Share This