NASZE USŁUGI

WEB & digital

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań internetowych. Od prostych stron internetowych stworzonych na potrzeby marek i produktów, po duże, rozbudowane rozwiązania dedykowane – marketing automation, e-commerce, platformy konkursowe.

Co robimy?

Kompleksowo zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań internetowych. Wybieramy technologie programistyczne dopasowane do wielkości i rodzaju projektu. Poczyjając od platformy WordPress, poprzez bardziej zaawansowane frameworki open source, do dedykowanych rozwiązań zwykle pisanych w środowisku J2EE (ze względu na zalety wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa).

k

Strona, która sprzedaje

Każdy projekt rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta i budowy interfejsu użytkownika (UX / UI). Oferujemy również pełne wsparcie strategii komunikacji marki i produktu na stronie www. Tworzymy treści pod kontem marketingowym i SEO. Strona internetowa jest przede wszystkim narzędziem komunikacji marketingowej, technologia jest tylko sposobem na osiągnięcie tego celu.

Web Design

Dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa jest ważnym elementem strategii marki w mediach cyfrowych. Dobry projekt jest odpowiedzialny za przyciągnięcie uwagi internauty w ciągu pierwszych kilku sekund. Bez niego nawet najlepsza oferta marketingowa marki ginie w szumie informacyjnym.

Kodowanie stron

O ile to możliwe, korzystamy z rozwiązań typu open source, abyś czuł się w pełni komfortowo z dostawcą technologii. W przypadku rozwiązań „na zamówienie” oferujemy przeniesienie praw autorskich majątkowych do kodu źródłowego. Oczywiście wspieramy kod i samo rozwiązanie IT tak długo, jak go potrzebujesz.

Treści

Content is the King. Niech żyje król! Jako zespół o kompetencjach strategicznych przywiązujemy dużą wagę do jakości treści na stronach internetowych. Pomagamy również w tworzeniu treści dla SEO, działań content marketingowych oraz treści do działań w mediach społecznościowych (FB, Instagram itp.).

Nasze ostatnie prace

Amber Master biżuteria

Amber Master to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji biżuterii z bursztynu. Celem było stworzenie responsywnej, szybko ładującej się wizytówki z przykładowymi produktami. To jest przykład witryny z małym budżetem, wdrożonej w ciągu kilku dni w oparciu o WordPress’a.

CIUCIUCACY PHOTO STUDIO

Ciuciucacy jest studiem specjalizującym się w fotografii produktowej. Dlatego założeniami projektu strony www było mocne wyeksponowanie zdjęć przykładowych prac. Platformą jest WordPress i pakiet DIVI. Ze względu na duże zdjęcia, ważnym elementem była optymalizacja strony pod kątem szybkości wczytywania.

Akademia Kretywności

Akademia Kreatywności w Biznesie, to jeden z naszych agencyjnych projektów szkoleniowo-doradczych. Wykonaliśmy serwis oparty o WordPress’a. Użyliśmy bardzo intuicyjnego w obsłudze treści nakładki edycyjnej DIVI, tak by dało się serwis www szybko edytować nawet przez osoby nie mające doświadczenia w obsłudze WordPressa. Do tego rozwiązania optymalizacji i “casch’owania” strony dla szybkości ładowania.

promocja stron na WOrdpressie
“szybki skok w on-line”

STRONA FIRMOWA  LUB PRODUKTOWA JUŻ OD 2500 PLN 

Dla wszystkich tych, których okoliczności zmusiły do szybkiego przeorientowania się na działania on-line mamy atrakcyjną ofertę kompleksowego wykonania strony firmowej lub produktowej. Kompleksowość w tym wypadku oznacza, że nie tylko projektujemy i kodujemy samą stronę, ale przede wszystkim tworzymy do niej koncepcję marketingową i wszystkie treści (opisy, zdjęcia itp.). O nic się nie martwisz. Oczywiście wszystkie założenia strony, poprzedzone analizą Twojego biznesu ustalamy razem wcześniej (zdalnie, przy użyciu komunikatora video). Jeśli Twoja strona ma sprzedawać, to musi być dobrze zaprojektowana. I nie tylko graficznie, a w pierwszej kolejności strategicznie.

STRATEGIA

Nie ma sprzedaży bez dobrej strategii. Bez względu na to, co sprzedajesz i jak duży jesteś.

Design

Nic tak nie przyciąga uwagi klienta i nie buduje zaufania do marki jak dobry design.

l

COPY

Wszystko staje się zrozumiałe jeśli zostanie dobrze opowiedziane.

KODOWANIE

„Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii…” 

OPTYMALIZACJA

Nawet najlepiej stworzona witryna, kiedy jest powolna i niewidoczna dla wyszukiwarek, staje się bezużyteczna.

WordPress to nr 1 wśród rozwiązań do budowania stron internetowych i zarządzania nimi
(WordPress ma 61,8% rynku CMS).

35% Internetu jest obsługiwane przez WordPress’a
Oznacza to 455 000 000 stron internetowych korzystających obecnie z WordPress.

 

dlaczego z nami?

Mamy 20 lat doświadczenia i wiedzę czerpaną ze współpracy z największymi międzynarodowymi korporacjami, przy innowacyjnych, pionierskich projektach informatycznych.

Jako zespół jesteśmy mieszanką weteranów branży i „młodej krwi”. Wiedzę zdobywaliśmy we współpracy z dużymi korporacjami, takimi jak Peugeot, PTC ERA (T-mobile), Danone, Unilever i Diageo. Tworzyliśmy innowacyjne projekty informatyczne – jak. na przykład jeden z pierwszych na świecie (2001) w pełni automatycznych i „inteligentnych” sklepów internetowych dla PTC ERA (T-mobile), również z wersją sklepową dla pierwszych wtedy telefonów z dostępem do Internetu (!), jedną z pierwszych platform ”marketing automation ”dla Peugeota (gdy taka nazwa nie była jeszcze znana) i setki innych dedykowanych rozwiązań informatycznych do działań marketingowych naszych klientów (jako agencja Brand Support, której współzałożycielem, współwłaścicielem i szefem strategii i działu IT był Jarek Goławski, nasz obecny szef ds. Strategii w Brandico).

Jarek Golawski.

(Head of Strategy at Brandico)

Komu powierzasz tworzenie komunikacji marketingowej online? Jarek Goławski to doświadczony strateg biznesu i marketingu z dużym doświadczeniem w marketingu cyfrowym i IT. Kreatywna osoba, która jest również pragmatyczna i potrafi przekształcić innowacje w dobrze zarządzany „projekt”. Jest także praktykiem biznesu. Stworzył od podstaw, rozwijał i sprzedał kilka firm działających międzynarodowo (w tym swoją byłą agencję marketingu zintegrowanego – Brand Support Sp. z o.o.). Jeśli chcesz szybkiego wzrostu sprzedaży, myślisz o strategii partyzanckiej, nie masz budżetu korporacji i potrzebujesz “zhakowania” rzeczywistości biznesowej, – zapisz się na bezpłatną konsultację.

Rozpocznijmy coś nowego
Say Hello!

Nie jesteś pewny, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź to po prostu.  Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Wstępne konsultacje są całkowicie za darmo. Nie lubisz formularzy? Możesz więc wysłać wiadomość e-mail na adres hello@new.brandico.eu

Share This